Attlas ATK 1050Z Kılıç Testere 1050 W- ATK1050Z
(0) Yorum - 0 Puan
Stok Kodu
HBCV000096SEY1
Barkod
*2.469,60 TL den başlayan taksitlerle!
2.469,60 TL
Attlas ATK 1050Z Kılıç Testere (1050 W) modeli, güçlü motoru ve dayanıklı yapısıyla inşaat, marangozluk ve tamirat işlerinde yüksek performans sunan bir elektrikli el aletidir.
⚙️ Teknik Özellikler
Motor Gücü: 1050 W
Stork Uzunluğu: 28 MM
Maks. Kesme Kapasitesi: 230 MM
Devir Hızı: Dakikada 2500 devir
Darbe Sayısı: Dakikada 3000 darbe
Ağırlık: Yaklaşık 3,75 kg
Kullanım Alanları: Ahşap, metal
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Attlas ATK 1050Z Kılıç Testere 1050 W- ATK1050Z Attlas ATK 1050Z Kılıç Testere 1050 W- ATK1050Z HBCV000096SEY1