Aeg BEWS 18-125BLPX2-502C 2x5.0Ah Çift Akülü Kömürsüz Taşlama - 4935480858
(0) Yorum - 0 Puan
Kategori
Stok Kodu
HBCV00004KKT6J
Barkod
*2.768,44 TL den başlayan taksitlerle!
27.230,57 TL
Aeg BEWS 18-125BLPX2-502C 5.0Ah Çift Akülü Kömürsüz Taşlama - 4935480858
Teknik Özellikler
  • Motor Tipi: Kömürsüz (Brushless) PROFLUX™ motor teknolojisi
  • Boşta Devir Hızı: 9.000 rpm
  • Disk Çapı: 125 mm
  • Kesme Derinliği: 26 mm
  • Akü Kapasitesi: 2 × 5.0 Ah PRO18V Li-Ion
  • Ağırlık (EPTA): 2.7 kg
  • Ses Gücü: 98 dB(A)
  • Ses Basıncı: 90 dB(A)
  • Rezgâr Seviyesi: 5.6 m/s²
  • Mil: M14
  • Şarj Süresi: 70 dakika
  • Uç Girişi: 22.2 mm